January 2012

Vysvědčení :-O

31. january 2012 at 4:00 | Roxanne |  Jiné články
Tak dneska je ten osudný den kdy dostáváme pololetní vysvědčení :X :D ..
A zase se jede na nový pololetí .. Na který se teda jede už asi dva týdny ale protě nyníí to je takové officiální :D ..
A jak jste skončili vy ? Já celkem dobře budu mít vyznamenání :)) .. Akorát se bojím že jsem zapomněla na nějakou známku :// .. Hrozněj pocit :D
Ale jestli všechno vyjde tak bezva :D .. taky zejtra píšeme z angličtiny ale jen slovíčka který až na 3 snad umíím :D .. Ale stejně mi držte palce žejo :D .. Děkuju moc :D :)
A ve středu se asi zblázním ... Jako my máme 6 hodin !! .. A z toho píšeme ze zemáku pak píšeme z rištiny potom ještě z občanky a kdyby to nestačilo mám výklad na češtinu kterej mám asi tak o minutu kratší než má být ale já už proste nevím co o naší malý vesnici říct :D .. Ale třeba si nevšimne žejo .. By se šiklo :D ..
Tak snad budu mít štěstí :DD .. A v páátek na kterj se teda jáá těším nejvíc . .. -> máme prázdniny :D .. Joo jeden den .. ohromný prázdniny jo ale jsou to prázdniny ne ? :))
:)
Tumblr_ly4o81jvi11qao678o1_500_large

A ještě novinka :) .. Na blogu budou první dealthyhallows awards ! :) ... Prostě malý udílení cen pro ty co píší komenty jsou tu a tak :) .. jsou jen 4 kategorie a v každé asi 3 nominovaní lidé ale až budou další ( jestli budou :D ) Tak se t otřeba rozšíří :) .. Snad e na ně těšíte :D ..
VGS tu bude 1. 2. 2012 !!
A Narozeninov Párty 11. 2. 2012 !! :D . Tak nezapomentě :D :)))
Budu ráda když příjdete :) ..
Obrázky odkaď jinud než z weheartit.com !! :-)) :-))
Mějte se fajn držím vám dneska moc palce ať vás výzo nezklame , vaše Roxanne :)
Draco-gryffindor-hagwarts-half-blood-prince-harry-potter-favim.com-125210_largeTak co ? :D

30. january 2012 at 9:00 | Roxanne |  Fimo
Asi si pamatujete jak jsem sem dávala článek o tom že nevím co dělat za designy ..
Moc děkuju za hezký počet komentářů ... Pár nápadů už jsem využila a budu i nadále :))
Další nápady můžete psát ZDE :))

Ale teď nevím co dělat z FIMA :/ .. Nebo nějaké nápady mám ale ty nejsou zas tak úchvatné no ..
A nechci dělat furt dokola to samé :D .. Už mám asi 4 lízátka ! :D .. Jojiných barev ale stejně ..
takže jestli máte nějaký nápad písněte mi to prosííím do komentářů !!
Z nějakých pak udělám i návody ;)) Už tu dlouho žádný nepřibyl co :( ..


Co mám udělat ?
Chceš na to návod ?

rickmanlove.tumblr.com

PNG Nebelvír a zmiozel

30. january 2012 at 4:00 | Roxanne |  PNG
Brzo tu bude i Havraspár a Mrzimor :)


Pravidla používání
Nic neměň ( až na velikost )
při použití vždy uváděj zdroj ! ( dealthyhallows.blog.cz )
do designů můžeš používat beze zdroje

Víkend =)

29. january 2012 at 10:16 | Roxanne |  Jiné články
Mám ráda víkendy ! :D ..
Včera jsem udělala senný nálev ! :D .. Teda vlastně 3 protože někde psali vodu z rybníka , někde vodu z kaluže a někde z kohoutku :D .. Tak schválně co vyjde ;) .. Už jen najít mikroskop :D ..
A jinak se ještě musím učit ájinu .. co se mi teda vůbec nechce :X .. A ke všemu mi to nejde :D .. ÁÁ .. :(( .. Ale třeba se to nějak podá .. co já vim žejo :D ..
Taky jsem včera vyrobila takovou žraločí ploutev :D .. Prostě jsem vzala velký kus kartoonu udělala z něj jakoby kaluž a do toho jsem dala takovou 3d ploutev žraloka :D .. Celkem se to povedlo .. Taky aby ne když jsem to dělala přes 2 hodiny :D . Akorát nevím co s tim :D .. Ale třeba to nějak pověsim :D ..

A pěkně mě štve že je venku taková zima !! Kdyby bylo alespoń víc sněhu ale takhle :D .. Jsem si z toho odnesla akorát pěknou rýmu a bolení v krku :X .. Což se mi teda tolik nelíbí ... Už se upřímně těším na jaro !!! Asi udělám pár jarních dessů :D .. Abych se dostala do jarní nálady :D .. Dokonnce se už těším na jarní úklid !! Mi určitě zabere celý víkend ale to nevadí !! :))
Tumblr_lraq0pbacl1qlpym4o1_500_large_large
Obrázky z weheartit.com a rickmanlove.tumblr.com :D .. Nejlepší zdroje na fotky co můžou být :) .. Možná sem večer hodím ještě nějakou grafiku uvidím :D .. Zatím se mějte ahooojIV. Kapitola

29. january 2012 at 9:14 | Mrs. Roxíí |  Příběh Severuse Snapea
Severus šel cestou na hrad, cestu lemovali veliké duby díky kterým se k němu nedostala ani kapka sluneční záře která byla všude okolo . Už se těšil , za chvíli by měla přiletět pošta na kterou už se hrozně těšil . A jeho očekávání ho nezklamalo. Jeho černá sova přiletěla spolu s ostatními , nesla Denní věštec a bílou obálku . Noviny jen krátce přelétl očima, nic zajímavého až na pár změn na ministerstvu kouzel o kterém si ale myslel své ale také článek o famfrpálu který by si rád přečetl hned ale dopis ho přeci jen lákal více. Už rozbaloval bílou obálku od svých rodičů , ze které cítil vůni domova.
Milý Severusi,
Aby jsme začali od začátku , všechno nejlepší k Zmiozelu je to skvělá kolej , určitě najdeš hodně kamarádů . Když já byla první rok v Bradavicích bylo to pro mě tak úžasné že to nelze popsat ! Doufám že zažiješ stejné pocity.
Tak pořád ještě nevíš největší novinu , Thobiase povýšili, může nyní plně pracovat z domova a ještě dostal přidáno. No není to skvělé ?
Ani nevíš jak je rád že se tvá sova už zdržuje hlavně mimo náš domov. Víš přeci jak byl vždy ve špatně náladě když seděla na jeho autě nebo ničila střechu .
Zase někdy napíšeme , hodně štěstí s láskou Máma a táta .

Severus byl rád že napsali, i když si to nechtěl připustit tak se mu po domově stýskalo. Už tu je skoro 2 měsíce a ještě si nenašel nějaké kamarády . Vlastně na to byl zvyklí v mudlovském větě také neměl moc kamarádů ale myslel si že se v Bradavicích vše změní.. Přestal přemýšlet, popadl dopis, Denní věštec a šel do svého pokoje si v klidu přečíst články v novinách co ho zajímají.

---------
Vím že podle J. K. Rowlling nebylo manželství Snapeových štastné ale tohle jsou moje povídky ! :)

Vyhodnocení 1. kola VGS + 2. kolo zadání

28. january 2012 at 17:57 | Roxanne |  Soutěže :)
1. kolo vyhodnocení !!!
2. kolo zadání !!!

Piráti z Karibiku Diskuse 1. část ;)

28. january 2012 at 10:20 | Mrs. Roxíí |  Jack Sparrow
Tak první diskuse se bude týkat mé nejoblíbenější postavy :) .. Kapitána Jacka Sparrowa .. Který stvárnil jeden z mých nejoblíbenějších herců Johny Depp .. Tuto rubriku ( diskuze o postavách ) mám společnou s Ani .. Která píše hlavně o HP :)) .. Ale i zde najdete nějakou do směru HP .. Určitě zde čekejte diskusi o Severusovi :) ..

1. Má oblíbená scéna s Jackem ? No tak těch je opravdu hodně !! :D .. Ale první na kterou jsem si vzpoměla byla ta kdy byl chycen a přivázaný na bambusu .. Utíkal a kanibalové po něm házeli ovoce až se ovoce převážilo a on spadl do propasti ( kde ho pak bambus zachtitil :) .. ) Tuhle scénu pochopí jen ti co to viděli no xD ..

2. Oblíbený film s Jackem ? No kdybych musela určit nejoblíbenější díl pirátů z karibiku tak nejspíš Truhla mrtvého muže .. Ale jak říkám je to opravdu hrozně těžké rozhodnutí !! :D

3. Nejoblíbenější hláška ? hmm... No těch je zase víc ale miluju ty jeho pohyby rukama :D .. Nebo to Pa - pa ... Parley ? Joo Parley :D :D ..

4. Kterou Jackovu věc bych chtěla vlastnit ? Tak určitě jeho kompas co neukazuje sever :) .. Kdo by také nechtěl kompas co ho dovede vždy tam po čem nejvíce touží že ? :))

5. Co se mi na něm nejvíc líbí ? Jeho humor ,že život nebere tak vážně a často si ze všeho dělá legraci , že je spontální a často improvizuje :))

6.Jaká scéna s Jackem nesmí ve filmu chybět ? Určitě taková kdy připluje , přijde nebo mu něco vyjde a u toho zazní ta úvodní znělka kteou si určitě pamatujete z 1. dílu když plul na t lodi která se mu zrovna potápěla a stačila přesně k přístavu :D

7. Kdy se na piráty nejraději podívám ? No vlastně se na ně dívám vždy ale když potřebuji zvednout náladu tak se hodí nejlépe ;)


Do komentářů sami odpovídejte ;-) .. Budu moc ráda .. :))Alan Rickman

28. january 2012 at 9:01 | Roxanne |  PNG
Z lásky nebeské ! :)) ..
Zase žádný zázrak teda když to nehodíte na bílý pozadí :D

Pravidla používání :
Nic neměň ( až na velikost )
Vždy uváděj zdroj ( DealthyHallows.blog.cz )
do designů můžeš používat beze zdroje :)

Narozeninová párty :)

27. january 2012 at 12:00 | Roxanne |  O blogu :)

Dne : 11. 2.2012
čas : 12:00 - 13:30
proč : blog slaví 3 měsíce :DD ..
kolik bude soutěží : přes 7 !! :))
Hraje se o : avatary , diplomy , klikačky , oddělovače , png nápisy :)
jinak : info o blogu , články , grafika

jiné :

Všechny ceny co vyhrajete butete moct upravovat !
A budete je moct používat beze zdroje :)

Tak snad se nás tu sejde co nejvíce :))
Případné dotazy pište do komentů :)

PNG na pozvánky ? :D

27. january 2012 at 4:00 | Roxanne |  Jiné z grafiky
úplně nevím k čemu se to hodí ale celkem se mi to líbí ..
Pravidla :
Nic neměň ( velikost můžeš )
Při použití vždy uveď zdroj ( dealthyhallows.blog.cz )
Do sedignů můžeš používat beze zdroje :)

Další v celém článku :)